Витяги з природоохоронного законодавства щодо повноважень органів місцевого самоврядування

Державна екологічна інспекція у Волинській області повідомляє, що на даний час, значно збільшилася кількість порушень природоохоронного законодавства зі сторони керівників сільських, селищних, міських та районних рад у містах. А саме, в частині Закону України «Про охорону земель», Кодексу України про надра (несанкціонований забір піску), Водного кодексу України, Закону України «Про відходи», Закону України «Про рослинний світ», Закону України « Про благоустрій населених пунктів».

З метою зменшення порушень чинного законодавства, у сфері охорони навколишнього природного середовища, Інспекцією у Волинській області, було розроблено та узагальнено методичні рекомендації (витяги) з природоохоронного законодавства щодо повноважень органів місцевого самоврядування.

У випадку прийняття відповідних рішень, а саме, в частині природоохоронних заходів, з метою недопущення вище вказаних правопорушень, Інспекція рекомендує використовувати в роботі методичні рекомендації (витяги) з ОНПС. Сама методичка розміщена на офіційному сайті ДЕІ у Волинській області.  У випадку незрозумілих питань за консультацією можна звертатися до Державної екологічної інспекції у Волинській області та Управління екології Волинської ОДА.

Методичні рекомендації

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення