Інформація щодо належного оформлення звернень громадян

Інформуємо вас про те, що відповідно до частини шостої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Водночас звертаємо вашу увагу на те, що згідно з частиною сьомою статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні громадянина має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Звернення, оформлене без дотримання вищезазначених вимог, будуть вважатися анонімними та розгляду не підлягатимуть.

Повідомляємо, що порядок та вичерпні підстави для проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) визначені ст.  6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності» та  та Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.04.2019 № 137 «Про деякі питання надання Мінприроди погодження позапланового заходу державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності».

У зв’язку з тим, що для проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) за зверненням громадян Інспекції необхідно отримати погодження Мінприроди, звертаємо Вашу увагу на обов'язкове зазначення у зверненні повної вичерпної інформації стосовно суб’єктів господарювання та суті порушення ними вимог природоохоронного законодавства.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення