Державна екологічна інспекція у Волинській області закликає громадян інформувати про випадки жорстокого поводження з дикими тваринами

    На жаль, сьогодні жорстоке поводження з дикими тваринами – явище непоодиноке. Часом, власники у погоні за високими прибутками  забувають про нормальні умови утримання тих, за кого, здавалося б, мали нести цілковиту відповідальність.
     За жорстоке поводження з дикими тваринами - знущання над ними, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин, передбачено притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 89 КУпАП з накладанням штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
     Відповідно до ст. 299 Кримінального кодексу України за жорстоке поводження з тваринами на осіб причетних до даного дійства накладається арешт, або громадянин може бути позбавлений волі на термін від 3 до 5 років в залежності від тяжкості скоєння даного порушення.
     Державна екологічна інспекція Волинської області  просить громадян, що стали свідками жорстокого поводження з дикими тваринами, або утримання таких тварин в неналежних умовах – одразу ж повідомляти про побачене .

     Телефон гарячої лінії Держекоінспекції Волинської області: (0332) 72-33-96

  

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення