ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА

Всесвітній День охорони навколишнього природного середовища у світі відзначають із 1972 року, саме 5 червня учасники історичної Стокгольмської конференції ООН вперше заявили світовій громадськості про серйозні проблеми навколишнього середовища і закликали всіх кардинально змінити відношення до природних ресурсів та почати бережливо ставитися до природи.

Це свято служить нагадуванням про те, що сьогоднішнє суспільство відповідає за те, в якому стані отримають нашу планету майбутні покоління, чи будуть вони насолоджуватися її чистими річками, кришталевим повітрям, буйною зеленню лісів і досконалістю тваринного світу. Від стану екології залежить і здоров’я майбутніх дітей, а значить, будь-яка людина на планеті повинна розуміти важливість турботи про наш спільний дім. Ми маємо усвідомити, що впровадження екологічної культури у повсякденне життя допоможе нам зберегти чисте довкілля.

Дорогі колеги екологи та всі, хто своє життя присвячує боротьбі за майбутнє нашої рідної планети! Хай Ваша невтомна праця, що приносить плоди користі для всього людства завжди залишається в пошані, успіхів, сил та наснаги всім нам в «оздоровленні» навколишнього природного середовища!

З повагою,

Начальник та колектив Державної екологічної інспекції у Волинській області.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення