Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Протокол уповноваженої особи Державної екологічної інспекції у Волинській області

№ 38 від 13.12.2022

 

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

1.               Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Державна екологічна інспекція у Волинській області, вул. Степана Бандери,20, м.Луцьк, Волинська обл., 43025, код за ЄДРПОУ — 38009738; категорія замовника — юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

 

2.     Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником              Код  ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія  (Електрична енергія). 

3.     Обгрунтування доцільності закупівлі: Для виконання завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити себе необхідною електричною енергією.

4.               Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-12-007327-a

 

5.               Обгрунтування обсягів закупівлі: Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного споживання (річного та місячного) електричної енергії за календарний рік (бюджетний період) 2022 року та з урахуванням проекту бюджетного запиту на 2023 рік.

 

6. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Закупівля електричної енергії, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі регулюються та встановлюються Законом України «Про ринок електричної енергії», Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 14.03.2018 № 312, Кодексом системи розподілу, затвердженим постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженим постановою НКРЕКП від 12.06.2018 № 375, та іншими нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

 

7. Очікувана вартість предмета закупівлі: 111 951,40 грн з ПДВ.

 

8. Обґрунтування розміру бюджетного призначення/очікуваної вартості предмета закупівлі:  Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) електричної енергії за календарний рік (бюджетний період) 2022 року. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості електричної енергії методом порівняння ринкових цін відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275.

При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін електропостачальників на електричну енергію на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі. До ціни електричної енергії включена вартість електричної енергії, закупованої електропостачальником на оптовому ринку електричної енергії (внутрішньодобовому ринку або ринку електричної енергії на добу наперед), послуги з передачі електричної енергії, послуги з розподілу електричної енергії за регульованими тарифами, націнка електропостачальника та всі визначені законодавством податки та збори.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці