НЕБЕЗПЕЧНА знахідка

Під час обстеження зелених насаджень в с.Великий Обзир Камінь-Каширського району головним спеціалістом- державним інспектором з ОНПС Волинської області Дмитруком Павлом Петровичем було виявлено покинутий деревʼяний склад колишнього СВК в якому зберігаються непридатні до використання пестициди та агрохімікати. У деревʼяній споруді, яка використовувалась колишнім сільськогосподарським підприємством для складування та зберігання пестицидів та отрутохімікатів,  знаходяться залишки хімічних речовин різних за кольором та структурою, які розкидані по всьому приміщенні. Тара в якій вони зберігались, паперові мішки та картонні упаковки, втратили свої властивості за терміном давності, що призвело до перемішування даних хімічних препаратів. В самій споруді та зовні стоїть нестерпний хімічний сморід. Загальний об’єм небезпечних відходів більше одного кубічного метра. В споруді виламані двері та вікна. Такий стан зберігання  небезпечних відходів може призвести до виникнення надзвичайної ситуації.

Враховуючи вищезазначене, Державною екологічною інспекцією у Волинській області матеріали по даному факту направлені на адреси районної і обласної державних адміністрацій для розгляду даного питання на засіданнях комісій з безхазяйними відходами та вжиття необхідних заходів по перезатаренню даних небезпечних відходів та їх вивезення на зберігання в облаштоване приміщення з подальшою утилізацією.

Крім того, керівництву Гуто-Боровенського ОТГ видано припис щодо вжиття термінових заходів по припиненню вільного доступу до даного приміщення людей та тварин.

               

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення