Державна екологічна інспекція у Волинській області сприяє ініціюванню облаштування контейнерів для сортування відходів

В листопаді 2017 року Кабінетом Міністрів України затверджено Національну стратегію управління відходами в Україні до 2030 року, з-поміж основних завдань якої є поступовий перехід країни від домінування захоронення твердих побутових відходів до сортування й розділення для повторного використання.

У цьому напрямку, з ініціативи та завдяки консультаційній допомозі державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Волинської області Ольховіка В.В., спільними силами із Маневицькою райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування ще в 2018 році розпочато активну роботу в Маневицькому районі. 

У кожному населеному пункті Маневицького району облаштовано контейнерні майданчики з окремими контейнерами для роздільного збирання відходів, зокрема: ПЕТ-відходи, скло-відходи, папір-відходи. Після збору усі відсортовані побутові відходи вивозяться для подальшої переробки на переробний завод.

На даний час у Маневицькому районі облаштовують бокси для відпрацьованих батарейок, акумуляторів. 

 Радує небайдужість Маневицької райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування і активна позиція мешканців Маневицького району, які докладають зусиль аби відходи перероблялися вторинно. 

Державна екологічна інспекція у Волинській області під час проведення перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства органами місцевого самоврядування продовжить проводити роз’яснювальну роботу щодо необхідності правильного поводження з ТПВ та сприяти за участі державних інспекторів ініціюванню облаштування контейнерів для сортування різних видів сміття по населених пунктах Волинської області. 


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення