ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» ПРАЦІВНИКАМИ ДЕРЖАВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНСПЕКЦІЇ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Якщо у Вам відомо про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції" працівниками Державної екологічної інспекції у Волинській області, повідомлення про порушення може бути здійснене із зазначенням авторства або без зазначення авторства (анонімно) відповідно до «Порядку організації роботи із повідомленнями про корупцію внесеними викривачами в Державній екологічній інспекції у Волинській області», який затверджено наказом Державної екологічної інспекції у Волинській області №68 від 14.07.2020 (додається). 

КАНАЛИ ДЛЯ НАДАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ:

Письмові повідомлення можуть надходити:

-  на електронну адресу: vikrivachcorup@ukr.net;

- на особистому прийомі головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Інспекції. Дні прийому: кожного понеділка – з 8.00 до 13.00 та з 13.45 до 17.00 год.

- з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: вул.Степана Бандери, 20 м.Луцьк, 43025 ;

- через поштову скриньку, розміщену в коридорі адміністративної будівлі Інспекції, за адресою: вул.Степана Бандери, 20 м.Луцьк;

Усні повідомлення можуть надходити:

-  через телефонну лінію Інспекції - за номером: (0332) 72 15 72. по буднях у робочі години: з понеділка по четвер – з 8.00 до 13.00 та з 13.45 до 17.00 год., у п’ятницю – з 08.00 до 13.00 год. та з 13.45 до 15.45 год. 

-  через канал отримання голосових повідомлень із використанням технології ІР-телефонії (анонімна гаряча лінія)  за номером:  0-892500100 

Державна екологічна інспекція у Волинській області співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних правопорушень та правопорушень, пов'язаних з корупцією, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Громадяни, які надають допомогу в запобіганні та протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Також нагадуємо, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення