Одне озеро - 100 сіток

                                 

Від 1 квітня по свій території України діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Період нересту – «золота» пора для браконьєрів. Адже риба виходить на тепле мілководдя і стає легкою здобиччю. Такі прогріті затоки - її улюблені місця. Про це знають і любителі тихого полювання, є такі, що дотримуються законодавства, але багато і тих які свідомо порушують закон.

 Під час чергового рейду, інспекторами Державної екологічної інспекції у Волинській області, на оз. Синове Старовижівського р-н, було вилучено 22 риболовні сітки, загальною довжиною понад 1 км, на оз. Турське, Ратнівського р-н, вилучено 100 риболовних сіток, загальною довжиною понад 2,5 км та складено п’ять протоколів за ч.3, ч.4, ст.85 КУпАП.

Для охорони та підвищення рибопродуктивності природних водойм Волинської області Інспекція   звертається до кожного жителя регіону,  свідомо взяти участь у збереженні рибних запасів,  в даний час та своєчасно повідомляти про варварське знищення водних біоресурсів із застосуванням заборонених знарядь лову, бо браконьєрський вилов риби забороненими занряддями лову, знищує не тільки плідників і молодь, а й підриває кормову базу водойми.

Якщо ж Ви помітили порушення, прохання оперативно повідомити за номером "гарячої лінії" (0332) 72-33-96.eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення